Mini gsm gprs moto rcycle moto araç araba gps izci bulucu izleme cihazı ile motoru kesim sos mikrofon ses izleme
Yeni Kız

Mini gsm gprs moto rcycle moto araç araba gps izci bulucu izleme cihazı ile motoru kesim sos mikrofon ses izleme

₺ 12.74
₺ 14.99

Mağazada

Çin mini gsm gprs moto rcycle moto araç araba gps izci bulucu izleme cihazı hırsızlık önleme alarmı sistemi ile motor kesme MT1 X GPS Izci Fonksiyonu Listesi Için Araç/Motosiklet/Scooter (8-50 V DC) Quad Band 850/900/1800/1900 Mhz Dahili yüksek hassasiyet GPS ve GSM anteni, kolay gizlemek için GPS/GPRS/GSM/SMS Konumlandırma ve Izleme SMS ile cep telefonu üzerinde izleme google haritalar bağlantı ACC Algılama SOS Panik düğmesi için acil Mikrofon ses izleme için Geo-çit, aşırı hız alarmı Yaşam Süresi Ücretsiz Web Izleme Platformu -SOS Panik Düğmesi : Sürücü tehlikede olduğunu, sürücü sos düğmesine basabilirsiniz, daha sonra GPS Tracker SOS yardım alarm SMS göndereceğiz 3 denetleyicisi telefon numarası, ve çağrı kontrolör telefon numarası bilgilendirmek için tek tek sürücü tehlike durumu. -Mikrofon ses izleme için : Sen set 3 denetleyicisi telefon numarası, ve çağrı GPS Izci denetleyicisi numarası, GPS izci araba sürücü izin olmadan otomatik olarak telefona cevap olacak biliyorum, daha sonra etrafında sesini duyabiliyorum araba. -Röle için Kesim Yağ ve elektrik uzaktan SMS komutu ile : Bulmak zaman araba çalıntı oldu, sms gönderebilirsiniz komut kesmek için yağ ve elektrik. -Aşırı hız Alarmı : Sen hız sınır through platformu veya SMS. Sürüş araba hız sınır aşan, bu alarm mesajı göndereceğiz platformu ve kontrol telefon numarası. -Ana güç kapalı alarmı : Çalınmasını araç korumak. Dahili lityum pil, zaman hırsız kaldırmak tracker formu araba pil, cihaz göndereceğiz güç kapalı alarmı platformu veya Telefon SMS ile, hangi sağlar hırsız kaçmak için hiçbir şekilde. MT1 X GPS Izci Ürün Fotoğraf Şartname   Dahili pil : 180 m Ah (3.7 V) Çalışma sıcaklığı : -20 için 55 Santigrat Çalışma Nemi : 5% 95% yoğuşmasız GSM Çip : Dört Bant GSM 850/900/1800/1900 MHZ Gps çipi : U7 GPS hassasiyet : -162 Db GPS frekans : L1, 1575.42 MHz C/A kodu : 1.023 MHz çip oranı Kanal 56 kanal all-in-görünümü izleme Yer Doğruluk : 10 metre, 2 D RMS Hız Doğruluğu : 0.1 m/s Zaman Doğruluk : 1 mikrosaniye zaman senkronizasyonu uydu zaman Varsayılan Veri : WGS-84 Güncelleme Süresi : ortalama 0.1 sn Sıcak Başlangıç : Ortalama 1 sn. Sıcak Başlangıç : ortalama 30 sn. Soğuk Başlangıç : Ortalama 32 sn. Maksimum Yükseklik : 18,000 metre (60,000 feet) max. Maksimum Hız : 515 metre/saniye (1000 knot) maks. Maksimum Hızlanma : 4g daha Az Anlık deplasman : 20 m/se
Kurulum Adımları Nasıl itracksafe GPS Izci çalışır Sonra SIM kartı takın ve GPS izci yüklemek sizin araba/motosiklet, 3 tarafından izleyebilirsiniz takip yöntemleri. Seçeneği 1 : sms (kısa mesaj) ve telefon görüşmesi SIM kart GPRS veri planı var gerekmez. Seçeneği 2 : Parça ÜCRETSIZ YAŞAM SÜRESI ios andriod uygulama Tarafından "i Tracksafe"    SIM Kart GPRS Veri Planı var gerekir. Seçeneği 3 : Parça ÜCRETSIZ YAŞAM SÜRESI takip web sitesi tarafından www1.igpstracking.net SIM Kart GPRS Veri Planı var gerekir. Geçmişi Tekrar Geo-çit Photo9 almak (Mevcut VT1000 için GPS Izci) Ambalaj 1 PC MT-1 X GPS Tracker1 PC Röle için motor/yakıt kesme (Isteğe Bağlı)1 PC için Mikrofon ses izleme (Isteğe Bağlı)1 PC güç kablosu ile SOS düğme için sabit kablolu ile araba/motrcycle pil Kullanım Kılavuzu (İngilizce/Rusça) SSS (Sıkça Sorulan Sorular) Soru 1 : Cihazı kullanım kılavuzu vardır?
Cevap : ile birlikte geliyor İngilizce/İspanyolca/Rusça kullanım kılavuzu.
Soru 2 : GPS Tracker gerekir SIM Kart? SIM Kart Ben ihtiyacınız ne tür?
Cevap : Bu GPS Izci ihtiyaçlarını SIM KART.
Hazırlamak bir 2 G GSM SIM Kart desteği GSM ve GPRS GPS Izci içine. Birçok ülkede,, 3 G 4 G SIM kart aşağı destek 2 G & GPRS gayet çok. Sim kart pin kodu vardır, kilidini SIM kart cep telefonu! Soru 3 : GPS izci IMEI ve KIMLIĞI ile geliyor? Ben değişim IMEI?
Cevap : IMEI ve KIMLIK NO, benzersiz HIÇBIR olduğunu. Bizim cihazlar ile birlikte geliyor yasal IMEI, kayıt sucess yerel GSM operatör.
Soru 4 : nerede kullanıcı adı ve şifre itracksafe takip web sitesi ve uygulamalar.
Cevap : Biz macun her GPS izci üzerinde ambalaj kutusu.
Soru 5 : neden GPS izci üzerinde online gelemiyorum itrac gps tracker ios andriod app "itracksafe"
Cevap : lütfen kayıt GPS izci web platformu üzerinde www1.

Anahtar Özellikler

GPS type:
GPS Tracker
ekran Boyutu:
altında 2 inç
gps modülü:
Evet
Marka Adı:
itracksafe
pil Ömrü:
1-4 saat
Çıkış Gücü:
12V
özellik:
internet bağlantılı
Model Adı:
MT1X
gerilim:
12V
Ürün Boyutu:
70*23*15mm
GPS Locating:
Worldwide
Life Time free tracking website:
www.igpstracking.net
Free Forever ios andriod application:
iTracksafe
Band:
Quad Band 850 900 1800 1900mHz
IMEI:
Legal IMEI can register in Local
ACC detection:
Yes
LBS GSM Locating:
Yes
Certificate:
CE ROHS
Voice Monitoring:
Yes, optional microphone
Over speed alarm:
Yes

Bu kadar sever alıcılara