Kablosuz Hızlı Şarj Araç telefon tutucu QI 10 W Için Android IPhone Döndür Dashboard Cam araç tutucu Mobil Tutucu Standı
Yeni Kız

Kablosuz Hızlı Şarj Araç telefon tutucu QI 10 W Için Android IPhone Döndür Dashboard Cam araç tutucu Mobil Tutucu Standı

₺ 7.97
₺ 11.22

Mağazada

Ürün bilgileri :
Qi Monkey Kablosuz araba şarjı : bizim hızlı şarj kablosuz şarj tasarlanmıştır montaj ile en yüksek kaliteli malzemeler ve en yüksek kalite standartları ve teknoloji beklemesin gelen tüm bizim ürünleri ve tüm iphone ve android ile uyumlu olduğunu indüksiyon şarj mobil cihazlar böylece size ihtiyacınız olduğunda endişelenmenize gerek asla suyu.
Vantuz Montaj : yeni tasarlanmış emme kupası dağı için zor bir tutun üzerinde herhangi bir inişli çıkışlı binmek birleştirmek bu bizim sağlam kavrama ile ayarlanabilir silah ve size cep telefonu hakkında endişelenmenize gerek asla alarak bir takla ile komple bir ayarlanabilir taban böylece her zaman hit bu tatlı qi şarj nokta için bir hızlı şarj.
Hızlı Şarj Hızı : bizim dock dışarı koyar 5 w hızlı samsung için şarj s6 s7 s8 s8 + ve not 5 i & Telefonları yıldırım şarj hızı ile gerek fiş ve eklemek günlük aşınma ve yıpranma sizin mikro usb veya yıldırım şarj portu. Ürün parametreleri :
1. uygulama senaryo : Araba cab
2. giriş : 5 V 2 A
3. çıkış : 5 V 1 A
4. kablosuz çıkış standart : QI WPC 1.1.1, QI WPC 1.2
5. Wireless şarj çalışma frekans : 110 KHZ-220 KHZ

Anahtar Özellikler

çıkış arayüzü:
wifi
paket:
Evet
Ekran ekran:
Hayır
Hızlı şarj:
Evet
tip:
USB
Model Numarası:
Wireless Fast Charger Car Holder
kullanım:
Kablosuz Şarj
Akıllı Şarj:
Evet
Marka Adı:
Tronsmart
Battery Number:
more

Bu kadar sever alıcılara