Çift-çıkış Elektrik Çarpması Penis Ve Anal Elektro Seks Oyuncak Elektronik Darbe Masaj Horoz Yüzük & Butt Plug Uyarım ONLARCA Masaj
Yeni Kız

Çift-çıkış Elektrik Çarpması Penis Ve Anal Elektro Seks Oyuncak Elektronik Darbe Masaj Horoz Yüzük & Butt Plug Uyarım ONLARCA Masaj

₺ 17.66
₺ 25.60

Mağazada

çift-çıkış Elektrik Çarpması Penis Ve Anal Elektro Seks Oyuncak Elektronik Darbe Masaj Horoz Yüzük & Butt Plug Uyarım ONLARCA Masaj horoz halka elektrot Polaritesi : Monopolarelektrot.
elektrot Kutuplarını anal plug : Bipolarelektrot.
bu ürün kullanım 2 x AAA piller, pil ile donatılmış değil ve yapay penis. kontrol konak adımı kullanın : 1. pil tamamen güç ve doğru takıldığından emin Olun. 2. First ayarlamak " Gücü Ayarı " dişli minimuma pozisyon. 3. Basın ve basılı tutun " Güç Düğmesi " butonuna 3 saniye önyükleme için. 4. Basın " Mod Seçimi " seçmek için düğmeye elektrik stimülasyon modu. 5. Press " Hız Ayarı " düğmesi. 6. adjust " Gücü Ayarı " dişli için uygun yoğunluğunu tolerans düzeyi göre.
paket şunlardır : 1 x kontrol konak ki can çıkış akımı. 2 x İletken kauçuk penis halkaları. penis halkası üzerinde boncuk metal yapılır. 1 x bağlantı kablosu. 1 x vajina butt plug ile bir tel.

Anahtar Özellikler

öğe Türü:
Medical Themed Toys
boyut:
Electric Shock Cock Rings
malzeme:
Plastic&Steel&Rubber
Model Numarası:
Estim Sex For Men
Cinsel Düşündüren:
Hayır
Marka Adı:
LELEWO
Manner of Packing:
Discreet Shipping Packaging
Privacy Policy:
Privacy&Security Packaging
OEM:
Service Offered
Wholesale:
Please Contact Us
Sex Products Type:
TENS Massager

Bu kadar sever alıcılara