Orijinal Vietnam Sumifun Kaplan Balsamı Altın Kulesi BalmNeck Masaj Merhem Ağrı Giderici Yama Vücut Masaj Artrit C087
Yeni Kız

Orijinal Vietnam Sumifun Kaplan Balsamı Altın Kulesi BalmNeck Masaj Merhem Ağrı Giderici Yama Vücut Masaj Artrit C087

₺ 4.78
₺ 8.10

Mağazada

Uyarı : SevgiliRus müşteriler, Nedeniyle yükseltme lojistik politikası, artırmak zaman miktar satın alınan ürünler, navlun ödemek gerekir bulacaksınız. Birden fazla siparişler içine bölebilirsiniz önermek, bu şekilde ücretsiz nakliye keyfine varacaksınız. Net Ağırlık : 20g Raf Yıl : 2 yılMadde : Metil salisilat, mentol, okaliptüs yakıt, okaliptüs yağı, tarçın yağı, timol, kafur.
Uygulama kapsamı : Romatizmal ağrı, sırt ağrısı, siyatik, morluklar, burkulma, krampları, burkulma, meridyenler boyunca, böcek ısırıkları arı pin, kas yorgunluğu kaldırın, kaşıntı, motion hastalık yolculuk, ferahlatıcı.
Dosage Outside (Tu) ovmak üç kez bir gün.
Baş ağrısı : Beyaz Kaplan aktif krem uygulanan tapınak tarafta baş, baş ağrısı durdurabilirsiniz.
Diş ağrısı : Beyaz Kaplan aktif krem uygulanan diş için uygun almak yüz, 3 için 4 saat ağrı gidermek için.
Astım tedavisi : Almak Kaplan aktif krem uygulanan, boyun her iki tarafında omurga "Feishu" noktası üzerinde.
Tedavi bir ateş : Beyaz Kaplan aktif krem Quchi uygulanan, yarım saat aşağı getirmek için bir ateş, özellikle çocuk daha önemli etkisi.
Karın : Beyaz Kaplan aktif krem kaplı karın "kılıç şeklinde" Gibi sol ofis, epigastrik ağrı üzerinde iyi bir etkisi var.
Tedavi hazımsızlık : Beyaz Kaplan aktif krem uygulanan iki bacaklar. "Zusanli" noktası basit ishal, dispepsi, karın şişliği iyi etkisi.
Anjina tedavisi : Beyaz Kaplan aktif krem boyalı kalp önünde sol göğüs alanı, anjina hemen durdurulabilir.Donma tedavisi : Beyaz Kaplan aktif krem uygulanan yıkama etkilenen alan, 1, 2 veya 3 gün bir gün etkili olabilir.Yönetişim mısır ağrı : Almak Kaplan aktif krem uygulanan mısır, durdurabilirsiniz ağrı zaman yürüyüş.
Anti-motion hastalık motion hastalık : Yarım saat önce kalkış, beyaz Kaplan aktif krem kaplı göbek düğme veya çift önkol "Neiguan" noktası, baş dönmesi ve kusma önleyebilir.
Romatoid artrit : Beyaz Kaplan aktif krem kaplı iç eklem, üç kez bir gün, analjezik etkisi.
Bel ağrısı : Beyaz Kaplan aktif krem ağrı ve omurga uygulanır.
Servikal ağrı : Beyaz Kaplan aktif krem ve her iki tarafında kaplı servikal omurga ağrısı Gümrükleme ve vergi of sıcak ipuçları : Ithalat vergileri, vergi ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir. Bu alıcı sorumluluğundadır boşluk düzenlemek ve vergileri ödemek.

Anahtar Özellikler

Marka Adı:
Sumifun
Model Numarası:
C087
uygulama:
Vücut
Item:
For white tiger
Item Name:
Pain Relief Plaster/ Tiger Plaster
Shelf Life:
3years
Delivery Time:
In Stock With Fast Delivery
Certificate:
CE,ISO9001, BV, TUV

Bu kadar sever alıcılara